KVIETIMAS

DĖMESIO!!!

Vasario 20 dieną, 17 val.,

maloniai kviečiame  mamytes, tėvelius, močiutes,

kaimo  gyventojus į „Tėvų klubą

Atsineškite gerą nuotaiką , pasiūlymų, idėjų   JJJ

Administratoriai

RUDILIUOSE - BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI

Sausio 30 dieną Rudilių Jono Laužiko daugiafunkciniame centre duris atvėrė  bendruomeniniai šeimos namai. Tai  Kupiškio rajone 2017-2018 metais vykdomas projektas ,,Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Kupiškio rajono savivaldybėje“. Šiame projekte dalyvauja Adomynės, Antašavos ir Rudilių daugiafunkciai centrai.

KAS ĮDOMAUS VYKSTA DAUGIAFUNKCIAME CENTRE

Algimantas Jasaitis  prie savo dovanotos kolekcijos.

1

Sveikiname kalėdinės eglutės šventės dalyvius ir žiūrovus Kupiškio mieste 2016 m. gruodžio 10 d.

EDUKACINĖS PROGRAMOS RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVAMS

Šventiniu laikotarpiu rajono  mokyklų vadovai domėjosi mūsų centro edukacinėmis programomis -šiam renginiui Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai pasiruošė ypač atsakingai -atsižvelgdami į edukacinio renginio temą -,,Prieš trisdešimt  metų", jie ne tik pasipuošė tam laikmečiui būdingais drabužiais, bet ir įsigijo maisto produktų,taip gerai pažįstamų vyresnės kartos renginio dalyviams ir ne tik jiems...

Page 1 of 12

Kupiškio rajono savivaldybė

Viešoji įstaiga Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Image result for kulturos centras kupiskis

Meno mokykla

kvvg lg1 ok

Please publish modules in offcanvas position.